putin parasolką

putin nigdy nieodzwania.

amerykańska agencja informacyjna ap obliczyła, że aby zarobić tyle co prezes korporacji, jej pracownik musiałby pracować 244 lata.

co 8 sekund rodzi się nowy ktoś. umiera co 14 s. średnio więc człowiek żyje 6 sekund.

dzieci rodzą się najczęściej około 4 rano. śmierć przychodzi o 5.

statystyczny polak odwiedza filharmonię raz na 134 lata.

byron – bohater, bożyszcze i męczennik – zwrócił uwagę europy zuchwałymi czynami. jeden z jego najpiękniejszych portretów przedstawia poetę w albańskim stroju ludowym.

maurus servius honoratus w swoim komentarzu do eneidy wergiliusza (2,204) wyróżnia trzy słowa na określenie zwierząt pełzających: angues aquarum sunt, serpentes terrarum, dracones templorum – węże będące w wodach, węże na ziemi i węże w świątyniach.

analiza pieśni indrisów wskazuje, że zwierzęta te mają wrodzone poczucie rytmu podobnie jak ludzie.

ludzie nieustannie oczekują nowszych smartfonów z coraz lepszymi procesorami i aparatami, telewizorów z coraz wyższą rozdzielczością, szybszych komputerów i nowocześniejszych samochodów.

jeżeli ludzie me życzenia spełnią, rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania kościoła. sprawiedliwi będą męczeni, ojciec święty będzie bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych, na koniec zatriumfuje moje niepokalane serce.

błona dziewicza jest niedużym fałdem śluzówki. stanowi mechaniczną barierę ochronną, która zabezpiecza organizm dziewczynki przed drobnoustrojami. jednakże nie jest całkowicie szczelna, ponieważ posiada kilka otworów, którymi wydostaje się krew menstruacyjna. trzeba wiedzieć, że tymi samymi otworami do wnętrza pochwy mogą dostać się ruchliwe plemniki, które z łatwością powędrują jeszcze dalej – w stronę jajeczka – gotowego do zapłodnienia.

zdjęcia lewej strony twarzy są postrzegane i oceniane jako bardziej miłe dla oka od zdjęć prawej strony twarzy.

myślniki stosowane przez heideggera, często w jego rękopisach nie do odróżnienia od kropek i przecinków albo używane zamiast nich, zostały w niektórych miejscach zamienione, aby tekst był bardziej zrozumiały.

po wykarmieniu młodych matka pająków stegodyphus lineatus sama staje się posiłkiem swojego potomstwa. co ciekawe, tkanki uchyłków jelita środkowego zaczynają się rozkładać jeszcze przed wylęgiem. proces ten maksymalizuje potencjał odżywczy samicy.

nie ma uniwersalnego leku na wszystkie choroby świata. jeśli jednak mielibyśmy poszukać takiego, który zbliżałby się do tego ideału, byłaby to witamina d.

apple przekracza granicę absurdu. sprzedaje komputery w cenie kawalerki w wałbrzychu.

żebracy w getcie nie dają minuty spokoju – pukają do drzwi, obchodzą podwórza, zaczepiają ludzi na ulicy, starają się wzbudzić litość piszczeniem, lamentowaniem, krzykiem, czy patetycznymi przemówieniami.

ludzie, którzy bezinteresownie pomagają innym, są bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej, mają więcej partnerów seksualnych i częściej uprawiają seks.

ból umarł i życie straciło sens.

o tym, że ciężki grzech masturbacji jest wśród zwierząt powszechny, wiemy nie od dzisiaj. dlaczego się masturbują – to już zupełnie inna kwestia. zwłaszcza, że masturbacja jest zachowaniem, które powinno być, na chłopski rozum, przez ewolucję już dawno wyeliminowane, ponieważ oznacza utratę bezcennej spermy bez możliwości zapłodnienia.

bogusław linda zasłynął takimi filmami jak gorączka agnieszki holland, człowiek z żelaza andrzeja wajdy oraz psy władysława pasikowskiego. w klinice la perla korzysta z zabiegu ulthera, który w nieinwazyjny sposób skutecznie liftinguje skórę.

zupełnie inne podejście proponuje marcel peres, który mówi o zapisie melodii jako o materia prima, czyli tworzywie bez form, kształtu, treści. w stosunku do zapisu nutowego użycie tego określenia oznacza, że dopiero przez zaangażowanie duchowe i intelektualne śpiewaka, nabiera on właściwego kształtu i znaczenia. w konsekwencji staje się modlitwą.

pies, którego rasy nie podano, wpadł na leżący na ziemi karabin i zawadził łapą o cyngiel broni. wystrzelona kula śmiertelnie zraniła uczestniczącego w wyprawie znajomego myśliwego. 44-letni właściciel psa wziął całą winę na siebie.

o preparacji fortepianów również decyduje traf.

z kolei żona adolfa dymszy biła go parasolką.